sobota 14. května 2016

Z Hlušic opět s plným bodovým ziskem

Na turnaj do nedalekých Hlušic jsme odjeli v následujícím složení: Kříž, Kymr, Zima, Motyčka, Volejník, Reil, Hála, Mandát.  Síly jsme tentokrát změřili s Náchodem a FC Hradec Králové B.

FK Chlumec n.C - Náchod 12:0 (8:0)

Branky: Kymr 3, Zima 3, Motyčka 2, Volejník, Mandát, Hála, Kříž

S Náchodem jsme velmi dlouho nehráli, takže jsme sílu soupeře v tomto ročníku vůbec nedokázali odhadnout.  Kdo ovšem očekával, že soupeř z okresního města bude  kvalitnější než náš tým, byl na velkém omylu.  Chlumečtí plejeři  ihned od začátku udávali tempo zápasu a soupeře doslova přišpendlili před jeho brankou.  V zápasu se našim hráčům povedlo mnoho velmi dobrých individuálních akcí, ale i několik skvostných kombinací zakončených gólem.

FK Chlumec n.C - FC Hradec Králové "B"  8:3 (5:0)

Branky:  Volejník 4, Hála 2, Zima, Kymr

S hradeckým celkem se potkáváme v rámci soutěže  již poněkolikáté. Tentokrát se nám s tímto soupeřem konečně povedl první poločas, který jsme sice jasně 5:0 vyhráli, ale zahodili jsme dost vyložených šancí.   Druhý poločas byl vyrovnanější, ale chlumečtí si výhru již s přehledem pohlídali.  V tomto zápasu předvedl střelecké představení Volejník.